تنها تشکل تخصصی مرتبط با صنعت در و پنجره

عرضه پنجره با کیفیت و استاندارد در راستای رضایت مشتری، راز ماندگاری و موجبات رشد اعضای انجمن می باشد.

اخبار مهم هفته

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی و خط مشی اعضای انجمن صنفی تولیدکنندگان در و پنجره یو پی وی سی ایران

از آنجائیکه اصول اخلاقی ، مظهر و نماد فرهنگ هر فرد ، مجموعه و تشکل است ، لذا جهت پیشبرد اهداف انجمن و حفظ منافع جمعی و فردی خود ، بر این باور بوده و متعهد می شویم که :


1- ضمن رعایت اخلاق نیکو و رفتار انسانی و احترام متقابل نسبت به همکاران صنفی ، مشتریان مصرف کننده ، تامین کنندگان مواد اولیه و دیگر افراد مرتبط با این صنعت ، حتی الامکان مشکلات ما بین خود و ایشان را در محیطی دوستانه و با گفتمان صمیمانه مرتفع نماییم.


2-از تخریب شرکت های همکار و اظهار نظرهای غیرکارشناسانه پیرامون عملکرد ایشان اجتناب نموده و با رعایت اصول اخلاق حرفه ای ،رقابت سالم و سازنده را در راستای ارائه محصولی با کیفیت و خدماتی استاندارد ، سرلوحه کار خود قرار دهیم.


3- پیوسته سطح علم و آگاهی و توانایی های فنی و اجرایی خود را مطابق با استاندارد و فناوریهای جدید ارتقاء دهیم.


4- با تعامل مناسب با موسسه استاندارد ، مرکز تحقیات ساختمان و مسکن و سایر مراکز دانشگاهی ، آموزشی و تحقیقاتی معتبر و نیز کمیسیونهای آموزشی و فنی و استاندارد انجمن و با استفاده از امکانات آنها ، سطح کیفی محصولات خود را افزایش داده و برای اخذ نشان استاندارد و گواهینامه های کیفیت فنی تلاش نماییم و از انتقال دانش و تجربیات خود به دیگر همکاران صنعت دریغ ننماییم.


5- در فرهنگ سازی استفاده بیشتر از محصولات مرغوب و استاندارد نزد عموم کوشا بوده و از هر گونه تبلیغات تجاری کاذب و یا سوء استفاده از نام های تجاری دیگر و نیز تقلید از نشانها ، کاتالوگ و خط مشی دیگر شرکت ها جدا پرهیز نموده ، اطلاعات و مشاوره فنی و کارشناسی مناسب را توسط افراد لایق و کاردان به مصرف کنندگان ارائه نماییم.


6- هر آنچه را که خود نمی پسندیم ، بر دیگران نیز روا نداشته باشیم و در صورت بروز هر گونه اختلاف احتمالی و مشکلات صنفی ، کلیه موارد را به دور از حب و بغض شخصی به اطلاع انجمن رسانده و رای و نظر کارشناسان انجمن را بر نظر خویش ارجح بدانیم.


7- ضمن احترانم و عنایت ویژه به اساسنامه ، بر انجام مصوبات مجمع و کمیسیون های انجمن اهتمام ورزیده و بر اصول آن جدا پایبند باشیم و مصلحت جمعی را برمنافع فردی ارجح بدانیم.


8- برای تحقق هدف نهایی انجمن که همانا رشد و پیشرفت اصولی صنعت در و پنجره یو پی وی سی در سراسر ایران است ، از تعامل و همکاری مناسب با دیگر سازمان ها و انجمن های مرتبط کوتاهی نکرده و از هر گونه اصطکام و سوء استفاده پرهیز نماییم و همواره از اصول والای انجمن پیروی نموده و خلاف آن اقدامی ننماییم و در صورت هر گونه تخطی از موارد بالا ، رسما اعلام میداریم که این انجمن صنفی مختار است تا بر اساس ادله کافی ، عضویت اینجانب را معلق و یا حتی کان لم یکن تلقی نموده و در صورت صلاحدید به اطلاع عموم برساند.

تماس با ما

تهران، بزرگراه شهید صدر بسمت غرب،

میدان پیروز، ابتدای بلوار قیطریه، شماره 7،طبقه سوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:   22675327 - 22674113

دورنما:   22673402


 

حالت های رنگی