تنها تشکل تخصصی مرتبط با صنعت در و پنجره

عرضه پنجره با کیفیت و استاندارد در راستای رضایت مشتری، راز ماندگاری و موجبات رشد اعضای انجمن می باشد.

اخبار مهم هفته

تاریخچه

ظهور رسمی انجمن

با آنکه نزدیک به دو دهه از شروع فعالیت صنعت تولید پنجره های u.P.V.C در ایران می گذرد و هر روزه شاهد ظهور و توسعه کارخانجات و کارگاههای بزرگ و کوچک در اقصی نقاط کشور می باشیم و علیرغم افزایش تقاضای بازار مصرف این پنجره های مدرن و عایق ، با نوعی نابسامانی در تولید کیفی و ارائه محصولات مرغوب و استاندارد و فراز و نشیبهای بیش از حد تولیدکنندگان مواجهیم که حتی مصرف کنندگان را نیز دچار سردرگمی مزمن در انتخاب صحیح نموده است و این ناشی از نبود یک متولی واحد یا تشکل صنفی و نظام اصولی یک پارچه مبتنی بر استانداردهای فنی تولید علمی و صنعتی و اجرایی برای این صنف می باشد.


تشدید دغدغه های روزمره و افزایش بحران مخاطره آمیز محصول بی کیفیت ، تولیدکنندگان قدیمی و دلسوزان همیشگی این صنعت را برآن داشت تا به دور از اعمال سلیقه ها و منیت ها ، متحد و خالصانه ، آستین همت را بالا بزنند و علیرغم مشکلات ریز و درشت با نشکیل انجمن واحد کشوری به این اوضاع آشفته سرو سامانی دهند . لازم به ذکر است در گذشته نچندان دور شمع این گردهمایی با حضور دیگر دوستان روشن شده بود . لیکن چون هدفی واحد و همدلی منطقی وجود نداشت ، خیلی زود خاموش شد . به همین سبب این بار عزم اعضاء جزم است تا با همه وجود ، یکدل و صمیمی ، چرخ روبه جلوی این صنعت را روان تر نموده و در این جاده پرتلاطم به سوی آینده ای روشن و منطقی رهنمون سازد.


به همین منظور در تاریخ 20 / 7 / 91 حدود 30 نفر از مدیران شرکتهای خوشنام و صاحب کسوت و اهل فن از استانهای مختلف کشور دورهم جمع شدند تا نقطه آغاز یک تشکل صنفی را با خرد جمعی ترسیم نمایند.


پس از بیان نقطه نظرات متنوع بررسی جمیع معضلات ، کمبودها و نابسامانی های مختلف در تاریخ
15 / 8 / 91  تصمیم گرفته شد از میان افراد حاضر براساس آراء جمعی ، پنج نفر به عنوان هیأت مؤسس ( آقایان معتضدی ، دستمالچی ، جلالی پور ، عزیزی ، جوان ) انتخاب تا امور جاری و اداری مربوطه را تا حصول ثبت نهایی انجمن کارفرمایی و تشکیل مجمع عمومی پی گیری و جلسات و رایزنی ها ر ا برگزار و نظارت نمایند.


به تدریج دوستان بیشتری به این جمع اضافه شده و در هفته های متوالی جلسات متعدد بررسی و تدوین اساسنامه انجمن بر اساس اصول مدون وزارت کار سپری شد که حدوداً ده جلسه به طول انجامید.


فراخوان برگزاری مجمع عمومی از طریق روزنامه های کثیرالانتشار در نیمه اول دیماه 91 صورت پذیرفت . در تاریخ 26 / 10 /91 ساعت 15:30 جلسه مجمع عمومی در ساختمان فعلی دفتر انجمن با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و با حضور و نظارت نماینده محترم وزارت کار و امور اجتماعی و جمع قابل ملاحظه ای از مدیران شرکتها آغاز شد . ابتدا شرح مختصری از جلسات و هم اندیشی ها توسط هیأت مؤسس به سمع حضار رسید و پس از سخنرانی کوتاه نماینده وزارت کار ، مفاد اساسنامه توسط هیأت رئیسه موقت جلسه قرائت و با اندکی بازنگری در 4 فصل و 42 ماده با اکثریت آراء به تصویب رسید . با پیشنهاد هیأت رئیسه و تأیید رسمی جمع حضار مقرر شد برای سال اول فعالیت میزان مبلغ ورودیه اعضاء از 10 میلیون ريال و هزینه عضویت ماهیانه نیز یک میلیون و پانصد هزار ريال توسط خزانه داری انجمن در قبال رسید اخذ گردد. سپس ضمن معرفی کلیه اعضاء مجمع ، داوطلبین حضور در هیأت مدیره و بازرسان دوره اول رسماً اعلام آمادگی کردند . پس از آن اخذ آراء پنهانی و قرائت شمارش با نظارت دقیق نماینده وزارت کار و هیأت رئیسه صورت پذیرفت که افراد ذیل برای دوره اول 3 ساله به عضویت هیأت مدیره انجمن و بازرسان انتخاب شدند.


اعضاء اصلی هیأت مدیره به ترتیب میزان کسب آراء آقایان وحید جلالی پور ، اکبر معتضدی ، سیدرضا اخوان دستمالچی ، علی جوان اسپلی ، سیدسعید ابن الرضا و نیز آقایان سیدمحمد عزیزی و حسن معماری به عنوان اعضاء علی البدل اول و دوم و آقایان حسین محمدی و محمد تاجری به ترتیب به عنوان بازرسان اصلی و آقای پیمان خلیل زاده به عنوان بازرس علی البدل.


جلسه مجمع عمومی در ساعت 16:30 با ذکر صلوات و آرزوی توفیق الهی برای پیشبرد اهداف انجمن به پایان رسید.

تماس با ما

تهران، بزرگراه شهید صدر بسمت غرب،

میدان پیروز، ابتدای بلوار قیطریه، شماره 7،طبقه سوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:   22675327 - 22674113

دورنما:   22673402


 

حالت های رنگی