تنها تشکل تخصصی مرتبط با صنعت در و پنجره

عرضه پنجره با کیفیت و استاندارد در راستای رضایت مشتری، راز ماندگاری و موجبات رشد اعضای انجمن می باشد.

اخبار مهم هفته

خدمات انجمن

شرح مختصر امور اجرایی انجمن


در جلسات مورخ 16 / 11 / 91 و 30 / 11 / 91
برای رسمیت بخشیدن به فعالیتهای اجرایی و هویت انجمن چگونگی طراحی لوگو و راه اندازی سایت اطلاع رسانی انجمن تصمیمات لازمه اخذ و اقدام گردید . ضمناً مکان مناسبی در شأن و جایگاه دفتر مرکزی انجمن برای پذیرش ، عضو گیری و ارتباطات صنعت به نشانی : بزرگراه صدر بلوار قیطریه ، شماره 7 ، طبقه سوم تدارک دیده شد و استقرار در آن جهت شروع فعالیت اجرایی به اوایل سال 92 موکول گردید.


در ابتدای سال 92 رایزنی های متعدد جهت جذب اعضای جدید و حامیان و فعالان مکمل تأثیرگذار صنعت صورت گرفت که با استقبال درخوری مواجه گردیده است.


از تاریخ 8 / 2 / 92 جلسات همگانی اعضاء به دعوت کمیته مالی و قیمت گذاری جهت بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی برآورد اصولی بهای تمام شده محصول استاندارد و با کیفیت و روش آنالیز و قیمت گذاری فروش درب و پنجره برگزار و نهایتاً پس از طی 5 جلسه متوالی در تاریخ 12 / 3 / 92 جدول مدون آن و روش محاسبه قیمت به تصویب نهایی رسید و در اختیار کلیه اعضاء قرار گرفت.


طی خرداد ماه و تیرماه 92 جلسات مکرری بین منتخبین اعضای هیأت مدیره با مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران ، مؤسسه استاندارد ، وزارت صنایع و معادن و تجارت ، شرکتهای تولیدکننده پروفیلهای ایرانی و واردکنندگان یراق آلات معتبر جهت تثبیت جایگاه انجمن و بهینه سازی روند امور جاری صورت پذیرفت . از جمله نشست مشترک اعضای هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان در و پنجره یو پی وی سی. با اعضای محترم هیأت مدیره تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی . برای تعامل بهتر و همکاری مناسب تر طرفین
در تاریخ 21 / 5 / 92
منشور اخلاقی و مرامنامه انجمن در 8 ماده توسط هیأت مدیره تنظیم و جهت رعایت اخلاق حرفه ای و اصول همکاری محترمانه در صنعت به یکایک اعضاء ابلاغ گردید.

طی شهریور و مهرماه ،
برنامه ریزی کمیته های مختلف بازنگری و برای اعضاء تشریح شد . ضمناً هیأت مدیره به دعوت مراکز معتبر در سمینارهای مختلف علمی ، صنعتی ، تولیدی و بازاریابی نیز شرکت نمود.


در تاریخ 6 / 8 / 92
به مناسبت اولین سالگرد گردهمایی اعضاء ، ضیافت هم اندیشی و گسترش و تداوم همکاری کلیه حامیان ، فعلان و پنجره سازان عضئ انجمن در تالار باشگاه بانک صنعت و معدن با حضور یکصد میهمان مختلف برگزار و ضمن بیان گزارش اولیه عملکرد هیأت مدیره بحث و تبادل نظر و بیان دیدگاههای مختلف برای بهبود شرایط صنعت تا رسیدن به افق اهداف صورت پذیرفت.


انجمن در راستای تحقق هرچه بهتر اهداف خود برای تکامل رشد علمی ، کیفی و اقتصادی اعضای خود اقدام به تأمین غرفه های نمایشگاهی در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران جهت پنجمین نمایشگاه تخصصی درب و پنجره ( 29 دی لغایت 2 بهمن ) نموده است و برنامه های جامعی را جهت اصلاح و تکمیل آموزش تولید و نصب درب و پنجره یو پی وی سی با همکاری مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران وشرکت مرات ماشین زیر نظر کمیته آموزش هیأت مدیره انجمن تدارک دیده است که در پایان به شرکت کنندگان طی یک آزمون مدون گواهینامه های رسمی اعطا خواهد شد.

تماس با ما

تهران، بزرگراه شهید صدر بسمت غرب،

میدان پیروز، ابتدای بلوار قیطریه، شماره 7،طبقه سوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:   22675327 - 22674113

دورنما:   22673402


 

حالت های رنگی