تنها تشکل تخصصی مرتبط با صنعت در و پنجره

عرضه پنجره با کیفیت و استاندارد در راستای رضایت مشتری، راز ماندگاری و موجبات رشد اعضای انجمن می باشد.

اخبار مهم هفته

مقاله ها

مجمع عمومی سالیانه انجمن تولیدکنندگان در و پنجره ایران برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه انجمن تولیدکنندگان در و پنجره ایران در روز یکشنبه مورخ 8 بهمن‌ماه 1396 ساعت 15 در دفتر انجمن برگزار شد
این جلسه در دو بخش به‌صورت مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی سالیانه برگزار شد
در ابتدا با به حدنصاب رسیدن و رسمیت یافتن جلسه ، مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن برگزار شد . با توجه به درخواست‌های اعضای محترم انجمن ، هیئت‌مدیره انجمن بر آن شد تا ترکیب هیئت‌مدیره انجمن را که از 5 نفر به 7 نفر افزایش‌یافته بود را مشخص نماید. با توجه به دستور کار مجمع عمومی فوق‌العاده ، هیئت‌مدیره تبصره‌ای را به‌عنوان پیشنهاد در این جلسه مطرح نمود که دو نفر موافق و دو نفر مخالف در این زمینه نظرات خود را مطرح نمودند. متن تبصره اضافه‌شده به ماده 18 اساسنامه به شرح زیر است :
"تبصره 1:ترکیب هیئت‌مدیره از 7 نفر عضو اصلی متشکل است از 5 نفر تولیدکننده در و پنجره و 2 نفر از تأمین‌کنندگان و صنایع وابسته "
در پایان تبصره به رأی گذاشته شد و مورد تائید اعضای محترم قرار گرفت و مصوب گردید که به متن اساسنامه اضافه گردد و به سمع و نظر وزارت محترم کار جهت تائید و ثبت برسد .
در جلسه دوم که مجمع عمومی سالیانه انجمن بود در ابتدا جناب آقای جلالی پور دبیر انجمن به شرح عملکرد انجمن در سال گذشته پرداخته و اعضا را از عملکرد انجمن مطلع نمودند. بعدازآن جناب آقای خلیل زاده بازرس محترم انجمن به بررسی تراز مالی انجمن و هزینه‌های انجمن در سال مالی گذشته پرداختند.
بعد تز تائید گزارش عملکرد و تراز مالی انجمن توسط اعضاء نوبت به رأی‌گیری بازرسین انجمن رسید . آقایان خلیل زاده و محمدی نیک به‌عنوان بازرسین اصلی و جناب آقای علی خرم به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.
در پایان هیئت‌مدیره انجمن از کلیه دوستان و همکارانی که قبول زحمت کرده و در جلسه مجمع عمومی سالیانه با توجه به شرایط بد آب و هوایی حضور به هم رسانیده بودند تشکر و قدردانی کردند.

تماس با ما

تهران، بزرگراه شهید صدر بسمت غرب،

میدان پیروز، ابتدای بلوار قیطریه، شماره 7،طبقه سوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:   22675327 - 22674113

دورنما:   22673402


 

حالت های رنگی